happy92

پیشینه برگزاری جشن نوروز در سرزمین من بسی بیشتر از ۱۳۹۲ سال است. تا آن اندازه کهن که آغاز آن پیدا نیست اما پیش از هنگامه جمشید شاه و به فرخندگی بهار خرامان و سر آغاز زندگی‌ و شکوفایی نیز هم میهنان من این روزها را به جشن و پایکوبی می نشستند.

نیایش نوگشت سال

سال نو آمد، سپاس! ای جاودان

جـــان ما آسوده دار و شـــــادمان

 هم خـِرَد افزای و هم مهر و توان

روز نــــو، امـّــید نو بر دل نشـــان

گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون ز اندر کمین

 ای تو یزدان ای تو گرداننده‌ی مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین


msn-emoticon-easter-eggs-173سلام 🙂

از اینکه به یادم بودین و پیام شادباش فرستادین سپاسگزارم و اگر هم پیام من شما رو به اینجا آورد خرسندم که افتخار دادین و دعوتم رو پذیرفتین. شادی و هیجان نوروز رو هر کاری کردم نمی تونستم توی اون ۶۰-۷۰ کاراکتر SMS بی روح بگنجونم! از طرف خودم نوروز ۲۵۷۲ باستانی (۱۳۹۲) رو به شما دوستان و آشنایان خوبم هر جای ایران و جهان هستید شادباش می گم و آرزو می کنم سالی پر از شادی و کامیابی و خوشبختی پیش رو داشته باشید و خبرهای بسیار خوبی از تک تک شما بشنوم. امیدوارم بیشتر ببینمتون و در کنار هم خاطره های خوب بیشتری رو داشته باشیم. اگه ناخواسته، بدی از من دیدین بر من ببخشید و خوشحال میشم اون مورد رو به خودم هم بگین.

جشن نوروز تنها همین یکی دو روز نیست و از چهارشنبه سوری تا روز سیزده به در ادامه داره. امیدوارم این آئین شکوهمند رو هر سال در کنار هم زیباتر از همیشه به جشن و پایکوبی بگذرونیم و تمام روزهای این جشن براتون با شادی و آرامش همراه باشه.

چند تا عیدی اینترنتی هم دارم! اولینش فال حافظی است که به یاد و نیت شما خوبان و به مناسبت آغاز سال نو واستون گرفتم و عکسش رو اینجا گذاشتم. تفسیرش با خودتون. آرزو می کنم هرچی هست خوبی و نیکی باشه Smile

Armin-Faale Hafez 1392

برای دیدن عکس بزرگتر کلیک کنید.


یک موزیک ویدئوی تازه از گروه رستاک و همچنین ترانه زیبای «نوروز» که کوروش یغمایی پس از مدتها سکوت تازه خونده و داغه داغه! البته امیدوارم مشکل بازکردن این سایتها رو نداشته باشید. اگه چیزهای خواندنی تری هم پیدا کردم توی همین نوشتار یا فیسبوک و پلاسم آپدیت می کنم.

به یادتون هستم. شاد و خوش و سربلند و خندون و خوشبخت و پرپول و پرآرامش و تندرست باشید. Ha Ha

 نوروزتون پیروز

******

۱- ترانه شاد نوروز با صدای زیبای کوروش یغمایی

*****

۲- موزیک ویدئوی «سرنای نوروز» (برای پخش باید به یوتیوب دسترسی داشته باشید. اگه دسترسی نداشتین یک ایمیل به من بفرستین …)البته یه عیدی دیگه هم دارم که بیشتر واسه دوستان دانشجو که با تایپ و کامپیوتر سر و کار دارن خوبه. امیدوارم اینم کاربردی باشه واستون 😉

۱۲۸ دقیقه آموزش رایگان نکته های کاربردی و پیشرفته Microsoft Word