امداد رسانی مستقیم به آذربایجان

توضیح: انتشار مرتب گزارش کمک ها به منظور اعلام دریافت وجوهات و اطمینان دادن به دوستان در خصوص رسیدگی به زلزله زدگان و همچنین شفافیت در کمک رسانی هاست. بلکه پاسخی باشد به اعتماد شما عزیزان نوع دوست. توضیحات پایین صفحه را نیز مطالعه کنید.

با همکاری دوستان، هم دانشگاهیان و همکاران بسیار عزیز و نوع دوستی که در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران،تبریز، گچساران و شیراز و زندگی می کنند در حال جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی به صورت مستقیمتا تحویل نهایی و توسط دوستان معتمد و شناخته شده برای مردم زلزله زده آذربایجان هستیم. کمک ها در تهران هم به صورت نقدی و هم به صورت غیرنقدی می تواند باشد و از شهرستان برای صرفه جویی در هزینه و زمان فقط به صورت نقدی است.

لطفاً برای اینکه ناهماهنگی و شبهه ای پیش نیاید فقط دوستان مستقیم خودم و یا دوستان دوستانم که بنده را میشناسند کمک هایشان را ارسال کنند تا از طریق یک زنجیره سلسله مراتبی مورد اعتماد این امر صورت پذیرد.

بانک ملی (سیبا): شماره حساب: ۰۳۰۰۶۲۰۱۷۱۰۰۴ شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۱۰۴۴۶۹۴۳۶
بانک ملت (جام): شماره حساب: ۲۱۱۰۶۰۵۵۸۸ شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۰۰۸۷۶۹۵۳۹
کلیه حساب ها به نام آرمین کامفیروزی می باشد.

شماره حساب سایر دوستان نیز جهت واریز مستقیم وجه در قسمت پایین صفحه قرار دارد

و یا از طریق درگاه اینترنتی قابل پرداخت توسط کلیه کارت های شتاب از طریق بخش زیر:

جهت هماهنگی ارسال کمک غیرنقدی در تهران لطفاً ایمیل یا pm دهید تا نشانی به شما اعلام شود. 

لطفا: برای جلوگیری از اشتباه در حساب ها و تداخل با حساب های شخصی حتما هر کمکی که کردید را از طریق این قسمت به بنده اطلاع دهید.


کمک های جمع آوری شده در این قسمت به روز رسانی میشود. لطفا اگر کمکی ارسال کرده اید و در لیست نیست اطلاع دهید. در این لیست فقط ریز واریزهای مستقیم به تیم ۱ آورده شده است و واریز های مسستقیم به سایر تیم ها مشخص نمی شود و تنها مقدار کلی آن اعلام می شود.

معرفی افراد اصلی تائید شده جهت شناسایی و ایجاد اعتماد در کمک رسانی
تیم ۱، آرمین کامفیروزی:جمع آوری کمک ها، اطلاع رسانی، هماهنگی ها، واریز کمک ها به تیم های ۳ و ۴ و ۵بانک ملی (سیبا): شماره حساب: ۰۳۰۰۶۲۰۱۷۱۰۰۴ شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۱۰۴۴۶۹۴۳۶
بانک ملت (جام): شماره حساب: ۲۱۱۰۶۰۵۵۸۸ شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۰۰۸۷۶۹۵۳۹ تیم ۲، آقای احسان حسنی ریکانی:جمع آوری کمک ها از همکاران و ارسال به دفتر تبریز و حضور مستقیم در مناطق، فعالیت مالی مستقل است اما اطلاع رسانی از میزان کمک های دریافتی وارتباط و هماهنگی با سایر تیم ها جهت کمک رسانی بهتر وجود دارد. با همکاری آقای میثاقی دفتر تبریزشماره حساب: 0301778639004، شماره کارت: 6037991146776053 بانک ملی، آقای احسان حسنی ریکانی
تیم ۳، آقای حامد پهلوان و سپهر میرزاجانیان:دانشجویان دانشگاه شیراز (دانشکده آموزش های الکترونیکی)، تهیه و توزیع مستقیم کمک ها بین زلزله زدگان و حضور در مناطق، دریافت بخشی از کمک ها به صورت مستقیم، جمع آوری کمک های مردمی در تبریز و …شماره حسابهای مستقیم: 6274129008993340 بانک اقتصاد نوین، 5022291010167409 بانک پاسارگاد – سپهر میرزاجانیانتیم ۴، خانم رویا ساکی: دریافت، جمع آوری، خرید و تهیه کالاها و کمک های غیرنقدی و هماهنگی و ارسال به تبریز و تحویل به تیم ۳، جمع آوری کمک های نقدی تهران و واریز به تیم ۱
تیم ۵، آقای علی بوالحسنی: جمع آوری و دریافت کمک های نقدی از محل های مختلف واریز به تیم ۳
تیم ۶، خانم شراره جهانشاه: دریافت و جمع آوری کمک های نقدی تهران و واریز به تیم ۱شماره کارت مستقیم: 5022291003321450 بانک پاسارگاد – شراره جهانشاهتیم ۷، خانم آ.ا: دریافت و جمع آوری کمک های نقدی تهران و واریز به تیم ۱
تیم ۸، خانم م.م: دریافت و جمع آوری کمک های نقدی تهران و واریز به تیم ۱
تیم ۹، خانم نازیلا رهبر: حضور مستقیم در مناطق و توزیع کمک ها بین مردم، جمع آوری کمک های مردمی تبریز*جزئیات کمک های دیگری که در منطقه و از سایر منابع محلی جمع آوری و توزیع می شود در دسترس نیست

** واریزهایی که به صورت دانشجو مشخص شده است مربوط به کمک هایی است که از طریق دانشجویان دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز جمع آوری شده است.

*** اطلاع رسانی جهت جمع آوری این کمک ها از طریق شبکه های اجتماعی و  گروه های اینترنتی صورت گرفته است.
لطفا گزارش، نظر یا پیشنهادی در این خصوص دارید از بخش تماس با من ارسال کنید. در صورتی که در هر لحظه گزارش شود که امکان تحویل مستقیم کمک ها به مردم وجود ندارد کمی صبر خواهیم کرد و در فرصت مناسب ادامه کمک رسانی ها را ارسال می کنیم و اینگونه نخواهد بود که کمک ها تحویل محل های غیرمعتمد شود و سرنوشتشان مشخص نباشد. بخشی از اخبار، تصاویر، اطلاعات و گزارشات در صفحه شخصی فیسبوک من منعکس می شود. لطفا از آن طریق نیز پیگیر فعالیت ها باشید.
کمک های نقدی در تبریز تحویل دوستان شناخته شده و معتمد می شود و همانجا کالا و لوازم مورد نیاز خریداری شده و به مناطق ارسال می گردند. توزیع کالاها و تحویل مستقیم به نیازمندان با نظارت و همراهی کامل توسط دوستانمان بسیار عزیزمان آقایان سپهر میرزاجانیان، حامد پهلوان، آیدین میثاقی، خانم رهبر و دوستان محترم ایشان در آن منطقه کنترل و انجام می شود و به هیچ عنوان کمک ها تحویل ارگان های متفرقه از جمله کمیته امداد، مساجد، بسیج و … برای انبار شدن نخواهد شد. کالاهایی که در تبریز به سختی یافت می شود یا خرید عمده آنها به صرفه نیست از طریق دوستان در تهران خریداری شده و مستقیما به تبریز ارسال می شود و توسط دوستانمان دریافت می گردد.
 

لطفا: برای جلوگیری از اشتباه در حساب ها و تداخل با حساب های شخصی حتما هر کمکی که کردید را از طریق این قسمت به بنده اطلاع دهید.

گزارش‌های تصویری از تحویل کمک‌ها به مناطق

در این بخش نیز تصاویر، ویدئو ها و سایر مواردی که در جریان امداد رسانی مستقیم به مناطق زلزله زده توسط خود دوستان ما تهیه و ارسال شده است به روز رسانی میگردد. با توجه به اینکه این فعالیت به صورت مستقل و توسط دوستان ما اجرا شده و در این خدمت مشارکت داشتند، وظیفه خود می دانم که تا حد امکان شما دوستان نیز از هر آنچه اطلاع رسانی می شود با خبر شوید. تصاویر مربوط به چند تیم مختلف و در زمان ها و مکانها متفاوت تهیه شده اند.

فهرست