مروری بر بسته تست خودکار نرم افزار TestComplete

تحقیق مربوط به درس تست و نگهداری نرم افزار

آرمین کامفیروزی - سحر پرهیزکاری - محسن دارابی

جناب آقای دکتر حمزه

تهیه کنندگان:

سحر پرهیزکاری – محسن دارابی – آرمین کامفیروزی

——————————————————————————–

تست نرم افزار مهمترین و حساس ترین بخش از چرخه تولید یک نرم افزار می باشد و همه تولیدکنندگان نرم افزار پیش از عرضه محصول خود به بازار باید فرایند تست نرم افزار خود را با موفقیت پشت سر بگذارند، چرا که مشکل یا عدم مشکل در نرم افزاری که به بازار عرضه می شود می تواند ضامن شکست یا پیروزی کل تیم و شرکت تولید کننده نرم افزار باشد. نرم افزار TestComplete محصول شرکت SmartBear بی شک دارای غنی ترین و کامل ترین ویژگی های نرم افزار تست خودکار نرم افزارها می باشد که امروز در بازار با هر قیمتی موجود می باشد. TestComplete ویژگی های ویژه ای برای اعمال تست خودکار ، ایجاد آزمون، تعریف اطلاعات پایه، تست های در حال اجرا و نتایج آزمون ورودی های سیستم فراهم می کند.در ویدئویی که در ادامه ا ارائه شده است به اختصار معرفی کوتاهی بر این نرم افزار خواهیم داشت و سپس در سندی که در زیر ویدئو قابل دانلود است به تفصیل در مورد این نرم افزار و کلیه امکانات آن توصیحات کاملی داده شده است.

در بخش دوم همان سند نیز به آموزش مقدماتی شروع کار با نرم افزار TestComplete پرداخته ایم و در ادامه نیز این نرم افزار را از ابعاد مختلف با یکی از رقبای آن یعنی QuickTest مقایسه کرده ایم.

در ویدئوی دوم نیز شما میتونید امکاناتی را که در آخرین نسخه یعنی نسخه 8.5 نسبت به نسخه 8 اضافه شده است مشاهده نمایید.

دانلود نسخه آزمایشی TestComplete

برای دریافت لایسنس ۳۰ روزه آزمایشی کلیک کنید.

این ویدئو ها توسط شرکت SmartBear تولید و توسط اعضای همکار در این پروژه ترجمه و صداگذاری شده است.
پخش هر دو ویدئو در YouTube:

——————————————
چنانچه به YouTube دسترسی ندارید در این بخش نیز می توانید ویدئوها را ببینید و دانلود کنید:

مدت زمان تقریبی ویدئو: ۱۶ دقیقه

[hana-flv-player video=”http://earmin.com/files/testproject/TestCompleteOverview.flv” width=”600″ height=”450″ description=”مروری بر نرم افزار TestComplete” player=”4″ autoload=”false” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” /]

دانلود ویدئو
خرید فایل اصلی و کامل مرور و بررسی نرم افزار TestComplete و مقایسه با نرم افزار QuickTest

 
گذرواژه برای بازکردن فایل: eArmin.com

 

از آنجا که پروژه ارائه شده با صرف زمان و هزینه شخصی توسط بنده و دیگر دوستان انجام شده است خواهشمند است به منظور احترام به حقوق آنان، این پروژه را حتی اگر کاربرد خاصی برای شما نداشت در جایی منتشر نکنید و در صورت استفاده منبع آن را ذکر کنید.

تعداد صفحات: ۹۰ صفحه

فرمت فایل: PDF

———————————-

امکانات جدید در نسخه 8.5 نرم افزار TestComplete

[hana-flv-player video=”http://earmin.com/files/testproject/whatsnew.flv” width=”600″ height=”450″ description=”امکانات جدید نسخه 8.5 نرم افزار” player=”4″ autoload=”false” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” /]

مدت زمان ویدئو ۶ دقیقه

دانلود ویدئو