پشتیبانی و همیاری۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ۱۶:۳۵:۲۱

نگهداری و به‌روز رسانی یک  وب سایت شخصی و تهیه مطالب و محتوای کاربردی برای آن کاری است زمان بر و پر زحمت و گهگاه پر هزینه که در این سایت به صورت شخصی و در کنار کارهای روزمره خودم انجام می‌دهم و بیشتر این سرویس‌ها هم به صورت رایگان برای همه در دسترس می‌باشد. با این حال اگر مطالب گوناگون سایت من به نوعی برای شما کاربردی بوده و یا باعث شده در زمان و هزینه های شما صرفه جویی شود می‌توانید از راه‌های زیر در پوشش بخشی از هزینه های مالی و زمانی که برای آنها انجام شده است همکاری کنید. با این کار علاوه بر اینکه انگیزه بیشتری برای انجام کارهای بهتر در آینده خواهم داشت، از کاربردی بودن مطالب سایت هم آگاه خواهم شد.

همیاری غیرمالی:

– معرفی وب سایت و به اشتراک گذاری مطالب سایت

– همکاری به عنوان نویسنده در تولید محتوا برای سایت شخصی و یا وب سایت دیگر مربوط به دانشجویان

همیاری مالی

– تبلیغ در وب سایت: این سایت یک وب سایت شخصی است و مطالب خاص و محدودی دارد و هدف آن افزایش ترافیک بازدید کننده نیست. با این حال تبلیغ شما بیشتر جنبه پشتیبانی از سایت را خواهد داشت و نه یک تبلیغ تجاری که روزانه به صدها و هزاران بازدید کننده نمایش داده شود. برای سفارش آگهی به صورت توافقی از بخش تماس با من هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهید.

– واریز وجه: در این بخش به جز پشتیبانی مالی از وب سایت میتوانید هزینه‌ای نیز برای یاری به نیازمندان و انجام کارهای خیریه در مواقع بحرانی پرداخت کنید.


پیام بگذارید